ویژگی های خطوط پیامکی ۰۲۱

شماره های مجازی تلفن ثابت کاملا تحت وب بوده و با سرویسی که شرکت مخابرات برای ارسال پیامک از خطوط تلفن ثابت و از طریق تلفنهای معمولی ارائه می دهد متفاوت است، استفاده از این شماره ها کاملا تحت وب بوده و نیاز به هیچ سخت افزار دیگری ندارد. برای استفاده از شماره های تلفن ثابت باید یک شماره ۰۲۱ اختصاصی تهیه نمایید.

از مزایای استفاده از این خطوط برابر بودن هزینه ارسال فارسی با انگلیسی است. همچنین با توجه به اینکه شماره تماس شما به صورت هدر برای شخص دریافت کننده ارسال می شود نیازی به درج شماره در متن نمی باشد، به همین دلیل تعداد کاراکترهایی که می توانید در متن خود تایپ نمایید افزایش یافته و در هزینه های ارسال شما صرفه جویی خواهد شد.

0212853

شماره انتخابی

شماره انتخابی کاملا منطبق با شماره محل کار و یا فروشگاه شماست. ارائه یک قبض که نشان دهنده مالکیت شما نسبت به شماره باشد، برای فعالسازی کافی است.

خطوط ثابت

خطوط ثابت، علاوه بر پیش شماره ۰۲۱، پیش شماره های ۰۲۶ را نیز پوشش می دهند. به این ترتیب استان تهران و البرز، دو استان دارای امکان دریافت خطوط پیامکی ثابت هستند.

ویژگی منحصر به فرد

ویژگی منحصر به فردی که ممکن است برای هر شخصی جالب باشد، برابری نرخ ارسال پیامک فارسی با انگلیسی است. در سایر خطوط هر پیامک انگلیسی تقریبا ۲٫۵ برابر فارسی است.

شماره های مترادف

ارائه شماره های مترادف با شماره های ۴ رقمی و یا ۵ رقمی، گستره مشتریان این پیش شماره را بیشتر از سایرین کرده است. خطوطی همانند ۰۲۱۱۲۳۴ و یا ۰۲۱۴۳۲۱٫

 

تعرفه های خطوط اختصاصی اپراتور ۰۲۱

۴ رقمی ۵ رقمی ۷ رقمی ۸ رقمی ۹ رقمی ۱۰ رقمی ۱۱ رقمی ۱۲ رقمی ۱۳ رقمی ۱۴ رقمی

۱۵ رقمی

نوع خط

۲٫۵ الی
۴ میلیون
۶۵۰/۰۰۰
الی ۷۵۰/۰۰۰
۳۰۰/۰۰۰ الی ۶۵۰/۰۰۰ ۲۰۰/۰۰۰ الی ۳۰۰/۰۰۰ ۱۴۰/۰۰۰
الی ۲۰۰/۰۰۰
۱۳۰/۰۰۰
الی ۱۳۰/۰۰۰
۱۱۰/۰۰۰ تومان ۱۰۰/۰۰۰ تومان غیر متناظر
۶۶۰/۰۰۰ ۵۵۰/۰۰۰ ۱۰۰/۰۰۰ متناظر

مدارک اشخاص حقوقی: فرم تکمیل شده خرید خط ۰۲۱ تصویر اساسنامه و روزنامه رسمی تاسیس، تصویر آخرین روزنامه رسمی، معرفی نامه طرف حساب به همراه تصویر کارت ملی، تصویر آخرین قبض پرداختی به نام مجموعه درخواست دهنده.

در صورت اجاره ای بودن ملک، ارسال تصویر اجاره نامه الزامی است.

مدارک اشخاص حقیقی: کپی کارت ملی، قبض تلفن خط ثابت که به نام شخص می باشد و فرم تکمیل شده خرید خط ۰۲۱ در صورتی که ملک اجاره ای می باشد تصویر اجاره نامه به نام شخص درخواست کننده نیز الزامی است.

فرم خرید خط ۰۲۱ را به آدرس ایمیل info@aruosha.ir ارسال نمایید.