ویژگی های خطوط پیامکی ۱۰۰۰:


نحوه انتخاب شماره های ۱۰۰۰ کاملا آزاد می باشد و هیچ محدودیتی برای انتخاب شماره وجود نخواهد داشت. به عنوان مثال شما می توانید شماره همراه خود را پس از سرشاخه ۱۰۰۰ قرارداده و در صورتی که این شماره قبلا و توسط شخص دیگری فعال نشده باشد آن را به عنوان شماره اختصاصی خود فعال نمایید. تعداد ارقامی که می تواند شماره های ۱۰۰۰ دریافت نمایند ۶ رقم تا ۱۴ رقم می باشد.

از معایب این خطوط نداشتن پورتال برای پیگیری وضعیت ارسال پیامهای انجام شده است و این گزارش در صورت نیاز فوری باید توسط اپراتور ارسال گردد، البته شایان ذکر است که این گزارش به صورت آنلاین و از طریق وب سرویس روی پنل شما نمایش داده می شود، اما در موارد خاص یا زمان هایی که نیاز داشته باشید که گزارش مستقیم اپراتور را داشته باشید کمی زمانبر می باشد.

سرعت ارسال

سرعت ارسال این اپراتور همواره یکی از پارامترهای مهم و تعیین کننده ای است که شما را نسبت به تهیه یکی از خطوط با پیش شماره ۱۰۰۰ ترغیب خواهد نمود.

اولین سرشاخه ها

این خطوط اولین سرشاخه هایی هستند که توسط اپراتورها واگذار شدند. به همین دلیل ارائه دهندگان این پیش شماره از تجربه بالایی نسبت به سایرین برخوردار هستند.

قابلیت انتخاب کامل خط

قابلیت انتخاب کامل خط از جذابترین و کاربردی ترین امکاناتی است که در این پیش شماره ارائه میگردد، به شرطی که شخص دیگری خط مورد نظر را ثبت نکرده باشد.

پایداری و یکنواختی سرویس دهی

پایداری و یکنواختی سرویس دهی در این پیش شماره ها، که باعث
ایجاد آرامش در استفاده کننده نهایی می گردد، از دیگر وجوه تمایز این خطوط نسبت به
سایرین می باشد.

تعرفه های خطوط اختصاصی اپراتور ۱۰۰۰

۶ رقمی ۷ رقمی ۸ رقمی ۹ رقمی ۱۰ رقمی ۱۱ رقمی ۱۲ رقمی ۱۳ رقمی ۱۴ رقمی

نوع خط

۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان

۳/۵۰۰/۰۰۰ تومان ۷۰۰/۰۰۰ تومان ۵۰۰/۰۰۰ تومان ۴۰۰/۰۰۰ تومان ۲۷۰/۰۰۰ تومان ۱۴۰/۰۰۰ ۷۰/۰۰۰ تومان ۳۰/۰۰۰ تومان سفارشی
۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان ۳/۵۰۰/۰۰۰ تومان ۳۵۰/۰۰۰ تومان ۲۵۰/۰۰۰ تومان ۱۸۰/۰۰۰ تومان ۱۴۰/۰۰۰ تومان ۷۰/۰۰۰ تومان ۳۵/۰۰۰ تومان ۱۳/۵۰۰ تومان غیرسفارشی

در صورت درخواست خطوط ۱۰۰۰ به صورت سفارشی، هزینه ثبت و فعالسازی آن بیشتر از حالتی است که خطوط به صورت غیرسفارشی و توسط خود اپراتور تعیین گردد.

اگر تعداد ارقام شماره درخواستی شما بیش از ۱۴ رقم شود، این اپراتور امکان تعریف خطوط دلخواه با تعداد ارقامی تا ۱۶ رقم را نیز به شما خواهد داد.