ویژگی های خطوط پیامکی ۳۰۰۰:


یکی از بهترین و قدیمی ترین اپراتورهای ارسال پیامک، اپراتور ۳۰۰۰ می باشد. پشتیبانی خوب این سازمان، خدمات سریع و به موقع، وجود پنلی ساده اما شفاف برای شرکت خدمات دهنده (اآروشا) به منظور بررسی ارسال ها، گرفتن خروجی ارسال یا دریافت و … بر اساس نیاز مشتری این شرکت را با سایرین متمایز کرده است.

جهت فعالسازی هر یک از شماره های ۳۰۰۰ می توانید از طریق استعلام شماره داخل سامانه در منوی امکانات اولیه مورد نیاز > خرید شماره پیامکی اقدام به انتخاب شماره مورد نظر خود نمایید. پس از ثبت استعلام، شماره بررسی شده و هزینه آن به شما اعلام می گردد. پس از تایید شما و پرداخت شماره که به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد، شماره توسط کارشناسان برای شما فعال می گردد . شماره های ۳۰۰۰ به صورت سالیانه فعال می گردند و در صورت تمدید پنل، شماره نیز به صورت خودکار تمدید می گردد.

قابلیت گزارش دهی

ارسالهای انجام شده از خطوط با پیش شماره ۳۰۰۰ قابلیت گزارش دهی لحظه به لحظه پیامک از زمان تایید توسط شما تا لحظه رسیدن پیام به گیرنده را دارد.

پایداری در برقراری ارتباط

از ویژگی های بارز استفاده از خطوط با پیش شماره ۳۰۰۰، پایداری در برقراری ارتباط و رصد کردن پیامک ارسالی از مبدا تا مقصد، از زمان تایید تا زمان رسیدن می باشد.

انتخاب ارقام تا حداکثر ۶ رقم

در انتخاب خط دلخواه کار شما کمی سختتر از سایر خطوط است، انتخاب ارقام تا حداکثر ۶ رقم گزینه های انتخابی کمتری را پیش روی شما قرار خواهد داد.

ارائه اسناد

ارائه خطوط ۳۰۰۰ معادل برای شماره های ۴ و یا ۵ رقمی مخابراتی، تنها با ارائه اسناد مشخص کننده مالکیت از سوی مخابرات قابل واگذاری خواهد بود.

تعرفه های خطوط اختصاصی اپراتور ۳۰۰۰

۸ رقمی ۱۰ رقمی ۱۲ رقمی ۱۴ رقمی

نوع خط

۱/۴۰۰/۰۰۰ تومان ۱۰۰/۰۰۰ تومان ۸۰/۰۰۰ ۱۰/۰۰۰ تومان قیمت

فعالسازی خطوط انتخابی شما در پیش شماره های ۳۰۰۰، در صورت کامل بودن اطلاعات مورد نیاز شما، بلافاصله پس از ثبت در سمت اپراتور انجام می گردد.

انتخاب خطوط دلخواه از طریق سامانه و به صورت آنلاین انجام می پذیرد. هیچ گونه تفاوتی میان قیمت خطوط رند با خطوط غیررند انتخابی وجود ندارد.