ویژگی های خطوط پیامکی
۵۰۰۰۲:


اپراتور ۵۰۰۰۲ برخلاف اپراتورهای ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ که با چهار رقم شروع می شوند با ۵ رقم شروع می شوند. هزینه های پیامک های فارسی و انگلیسی از طریق شماره های ۵۰۰۰۲ با سایر خطوط تفاوتی ندارد. شماره های انتخابی در حال حاضر تنها از سه سرشاخه ۵۰۰۰۲۲ ، ۵۰۰۰۲۴ و ۵۰۰۰۲۹ استعلام می‌گردند. برای استعلام این شماره ها می توانید از طریق تیکت، استعلام شماره و یا تماس تلفنی با شرکت اقدام نمایید.

از معایب ارسال از این خطوط نداشتن دلیوری دقیق پس از ارسال می باشد، اما این قابلیت را دارد که وضعیت نسبی پیامها را از طریق پرتال ارائه شده توسط اپراتور مشاهده نمود، بازگشت هزینه ارسال پیامک به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند ندارد، اما قابلیت ویژه این اپراتور ارسال بر اساس سن و جنسیت می باشد.

ارسال با سن و جنسیت

با استفاده از خطوط با پیش شماره ۵۰۰۰۲، امکان ارسال به شماره های افراد با سن و جنسیت مشخص وجود دارد. این بانک خروجی ارسال ندارد و تنها تاییده آن قابل مشاهده است.

قابلیت انتخاب شماره

سرشماره ۵۰۰۰۲ قابلیت انتخاب شماره به صورت کاملا آزادانه را در اختیار شما قرار می دهد، البته اگر خط مورد نظرتان توسط شخص دیگری ثبت نشده باشد.

قیمت ثبت پایین تر

قیمت ثبت خطوط ارائه شده توسط اپراتور، به نسبت سایر خطوط ارائه شده، پایین تر می باشد. اگر نیاز به ثبت تعدادی خط دارید، خطوط ۵۰۰۰۲ مقرون به صرفه خواهد بود.

سرعت ارسال مناسب

سرعت ارسال مناسب از دیگر ویژگی های این خطوط پیامکی است. در صورت داشتن حجم بالای ارسال، استفاده از خطوط با سرشاخه ۵۰۰۰۲ را به شما پیشنهاد می کنیم.

تعرفه های خطوط اختصاصی اپراتور ۵۰۰۰۲

۸ رقمی ۹ رقمی ۱۰ رقمی ۱۱ رقمی ۱۲ رقمی ۱۳ رقمی ۱۴ رقمی

نوع خط

۳۲۰/۰۰۰ تومان ۱۳۰/۰۰۰ تومان ۶۰/۰۰۰ تومان ۵۰/۰۰۰ تومان ۲۵/۰۰۰ ۱۸/۰۰۰ تومان ۱۰/۰۰۰ تومان معمولی
استعلام شود استعلام شود استعلام شود استعلام شود استعلام شود استعلام شود استعلام شود رند

ثبت و فعالسازی خطوط به سرعت انجام می گیرد. این فعالسازی بلافاصله پس از ثبت اطلاعات مصرف کننده نهایی در نزد اپراتور صورت پذیرفته و خط قابل استفاده خواهد بود.

رند و غیر رند بودن خطوط بستگی به تشخیص اپراتور خواهد داشت. اگر خطوط انتخابی شما بیش از ۱۰ رقم باشد، خطوط به عنوان خطوط رند تشخیص داده نخواهد شد.